Atribuită
Cumpărare directă
igienizare de maini NUMAR DE REFERINTA: 500 PRET DE CATALOG: 46,21 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: litru COD SI DENUMIRE CPV: 33741300-9 Dezinfectant pentru maini (Rev.2) DESCRIERE: este o solutie pe baza de alcool pentru igienizare de maini
- Număr anunț
- DA25727025
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- DEZINF & CLEAR SRL (CUI 34316955)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,10 RON
- Valoare atribuită
- 210,10 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.