Atribuită Cumpărare directă

Tehnoredactare computerizata si prelucrare de imagine pentru realizarea diferitelor publicatii stiintifice si tehnice editate de beneficiar; scanare planse, fotografii, filme si diapozitive care urmeaza sa fie incluse in publicatii; fotografiere pentru materialele de promovare ale muzeului cat si pentru arhiva; calibrare cu spectrofotometrul a echipamentelor grafice. Perioada contractuala: 15.06.2020-30.09.2020.

Număr anunț
DA25778415
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
COLOR SCIENCE S.R.L. (CUI 20589688)
Cod CPV
79553000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat