Atribuită
Cumpărare directă
Panou de informare (Totem), cu trei ceasuri electronice prin fir.Sistemul este compus din: - 1 x ceas master dotat cu GPS integrat în afișaj pentru actualizarea automatăa orei; - 2 x ceas slave - afișează aceeași informație ca ceasul slave Sincronizarea dintre cele 3 ceasuri se realizeaza prin fir(comunicație serială, cablu cu doua fire). - dimensiuni exterioare: 970mm x 250mm x 74mm - afișaj electronic simpla fata - afisajul electronic structurat pe 1 rand - numar caractere afișate simultan: 7; mărime font: 15cm, vizibilitate 30-40m - vizibilitate foarte buna pe timp de zi 2. CARACTERISTICI LEDURI Fabricant leduri :AVAGO TECHNOLOGIES Leduri 5mm super bright, intensitate luminoasa foarte buna Leduri ovale impact excelent frontal si din laterale Unghi de vizibilitate : 40 x 100 grade Culoare: ROȘIE(se recomanda pentru vizibilitate maximă pe timp de zi) Durata functionare: 100 000 ore Numar LED-uri: 352 3. FUNCTIONALITATE AFIȘAJ ELECTRONIC: ● Afișare mesaje programabile de la calculator. Modul de afișare mesaje: derulant (de la dreapta spre stanga). Cele doua moduri de afișare funcționează alternativ, iar programarea informației se face din softul de calculator.Fiecare mesaj poate avea pana la 1400 de caractere, la o programare se pot seta pana la 5 mesaje. Mesajele sa se salveze pe suport flash-drive EEprom.
- Număr anunț
- DA25752331
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CORNU (CUI 2845680)
- Furnizor / câștigător
- OLYMPUS MEDIA TEAM SRL (CUI 37371474)
- Cod CPV
- 35261100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.462,96 RON
- Valoare atribuită
- 14.462,96 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.