Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta va incheia un contract de furnizare a produselor. Periodic, in baza unei note de comanda se introduc produsele solicitate in catalogul electronic S.I.C.A.P. si in urma finalizarii achiztiei dn catalog, se va factura si se livra comanda. Toate produsele vor fi livrate în ambalajul original, orice defecțiune şi/sau deteriorare a produselor în timpul transportului vor fi suportate de către furnizor.Produsele trebuie să dețină aviz eliberat în baza Ord.10/368/2010, cu modificările și completările ulterioare, în termen de valabilitate. Produsele solicitate sunt: 1.Tablete clorigene - flacon a 250 tablete Dezinfectant pe baza de diclorizocianurat de sodiu pentru dezinfectia suprafetelor, pavimentelor, instrumentarului, ustensilelor, lenjeriei, veselei. Spectru de actiune: bactericid, fungicid, tuberculocid, micobactericid, hepatita B/C, HIV, vaccinia virus. -10 buc 2.Dezinfectant cu proprietati de curatare pentru suprafete de orice tip, dezinfectia unor materiale sensibile si a suprafetelor - ambalaj 5 l - 10 buc 3. Dezinfectant rapid utilizat prin pulverizare.Spectru larg de actiune: bactericid (inclusiv MRSA), fungicid, micobactericid si virucid. Dezinfectie pe baza de alcool in toate domeniile cu un risc ridicat de infectie si unde se cere timp de contact scurt. - 10 buc 4.Antiseptic utilizat pentru dezinfectia igienica a mainilor prin frecare - 100 buc
- Număr anunț
- DA25750787
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA TARGU MURES (CUI 39906612)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.