Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale de constructie -liceu -poarta batanta

Număr anunț
DA25739062
Autoritate contractantă
ORASUL BUZIAS (CUI 2502534)
Furnizor / câștigător
OVICLA VEST SRL (CUI 17649178)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.144,47 RON
Valoare atribuită
1.144,47 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.144,47 RON

din 1.144,47 RON estimat