Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII CURENTE INTERIOARE SI RENOVARI LA PERETI SI TAVANE, DECOJIRE DE TENCUIELI SI VOPSELURI VECHI SI EXECUTIE REPARATII AFERENTE CU REVOPSIRE IN DOUA STRATURI DE LAVABILA CU MATERIALELE AFERENTE INCLUSE PRET SUB REZERVA CONSTATARILOR DIN TEREN
- Număr anunț
- DA25731167
- Autoritate contractantă
- Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.960 RON
- Valoare atribuită
- 36.960 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.