Atribuită
Cumpărare directă
PRESTĂRI SERVICII DE AUDIT FINANCIAR-CONTABIL în cadrul proiectului privind „Reabilitare si dotare cu echipament didactic Liceul Tehnologic Retezat – Școala gimnazială nr. 1, reabilitare parc zona Primărie si Politie, oraș Uricani”, conform oferta nr. 3208 / 19.05.2020
- Număr anunț
- DA25762074
- Autoritate contractantă
- Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
- Furnizor / câștigător
- SIOMAX S.R.L. (CUI 6818980)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.000 RON
- Valoare atribuită
- 32.000 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.