Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER MAGENTA TN-213M A0D7352 19K ORIGINAL MINOLTA BIZHUB C203 1 buc CARTUS TONER YELLOW TN-213Y A0D7252 19K ORIGINAL MINOLTA BIZHUB C203 1 buc CARTUS TONER BLACK TN-213K A0D7152 24,5K ORIGINAL MINOLTA BIZHUB C203 1 buc CARTUS TONER CYAN TN-213C A0D7452 19K ORIGINAL MINOLTA BIZHUB C203 1 buc

Număr anunț
DA25734938
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Artemiu Publiu Alexi" Singeorz-Bai (CUI 21453934)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.131,17 RON
Valoare atribuită
1.131,17 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.131,17 RON

din 1.131,17 RON estimat