Atribuită Cumpărare directă

Marfuri utilizate pentru constructii formate din: vopsea, amorsa,glet,banda ,folie. Transport inclus in pret. Termen de livrare: 5 zile. Beneficiar: Direcția Tehnică-Facultatea de Teatru-Ioana Milchiș, Responsabil achizitie: Pop Mugurel

Număr anunț
DA25743941
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44420000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.377,65 RON
Valoare atribuită
1.377,65 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.377,65 RON

din 1.377,65 RON estimat