Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de evaluare imobiliara pentru cabinet medical Uileacu de Munte si cabinet medical Saldabagiu de Munte.

Număr anunț
DA25744542
Autoritate contractantă
COMUNA PALEU (CUI 15304644)
Furnizor / câștigător
CET BH S.R.L. (CUI 41054962)
Cod CPV
79419000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat