Atribuită Cumpărare directă

Azotat de argint - solutie,Albastru de metilen,Potassium Peroxodisulfate,Cromat de potasiu - reactiv calitate garantata pentru analiza ACS,Reac. Ph Eur,Spectroquant® COD Cell test 4.0 - 40.0 mg/l

Număr anunț
DA25736351
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.970,50 RON
Valoare atribuită
2.970,50 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.970,50 RON

din 2.970,50 RON estimat