Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant ultra concentrat fără alcool pentru curățarea și dezinfecția igienică a suprafețelor. Indicat și pentru suprafețe sensibile (ex. Plexiglas), precum și pentru dezinfecția rapidă a căzilor de baie. Optim pentru bucătăriile mari și industria alimentară, deoarece nu conține parfum și are o mare putere de degresare. Ideal pentru spații publice, grădinițe, școli, piscine, saloane de cosmetică și tatuaj. Certificate ÖGHMP și VAH. Dezinfectant pe baza de alcool, gata utilizare, pentru mâini și picioare, în canistre de 5 litri. Testată dermatologic. Liberă de parabeni și siliconi. Prietenos cu pielea și adecvat persoanelor care suferă de alergii.
- Număr anunț
- DA25753154
- Autoritate contractantă
- Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
- Furnizor / câștigător
- TOP MANAGEMENT SRL (CUI 15770865)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 834,58 RON
- Valoare atribuită
- 834,58 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.