Atribuită Cumpărare directă

REPARATII ACOPERIS MAGAZIN MIXT SAT CHILIILE, COMUNA CHILIILE, JUDETUL BUZAU" cf liste cantitati transmisa de autoritatea contractanta. (atasata in SEAP). Termen de executie: 30 zile . Termen de garantie lucrare: minim 12 luni. Valoarea ofertata in SEAP va fi cea rezultata din rularea articolelor de lucrari mentionate in antemasuratoare. Valoarea finala nu va depasi maximul ofertat. Oferta va cuprinde toate manoperele / materialele / utilajele si transporturile necesare realizarii lucrarilor. Se va prezenta deviz oferta / situatie de lucrari la decontare cf antemasuratoare postata in SEAP.

Număr anunț
DA25762205
Autoritate contractantă
Comuna Chiliile (Primaria Comunei Chiliile) (CUI 3662630)
Furnizor / câștigător
AGROCOMFORESTA SRL (CUI 16063676)
Cod CPV
45261100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat