Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale pudrate sterile DIMENSIUNE 6.5=500,7=600,7.5=1000,8,=1000 8.5=200 Rezistenta superioara - confera protectie suplimentara personalului medical in timpul operatiilor Design perfect anatomic - reduce oboseala mainii in timpul operatiilor indelungate Moi, ofera confort superior- se aranjeaza natural pe mana Suprafata microrugoasa - confera siguranta antialunecare, prindere excelenta a corpurilor uscate sau umede Manseta cu bordure – se imbraca usor si nu aluneca, nu ruleaza inapoi Grosime - 0.10mm in zona mansetei - 0.16mm in zona degetelor - 0.13mm in zona palmei Rezistenta si elasticitate peste 750% Sterilizare prin iradiere cu raze Gamma Hipoalergenice- pudrate cu amidon de porumb absorbabil, calitate conform standardului USP STERILE MARCAJ CE CALITATE SUPERIOARA Manusi / manusa chirurgicale sterile , pudrate , TOP

Număr anunț
DA25749898
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.115 RON
Valoare atribuită
5.115 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.115 RON

din 5.115 RON estimat