Atribuită Cumpărare directă

1.cefuroxim 30ug = 3 cut 2.ceftriaxona = 2 cut 3.ciprofloxacin=2 cut 4.ertapenem=1 cut 5.vancomicin=1 cut 6.levofloxacibna=1 cut 7.ofloxacina= 1cut 8.nitrofurantoin=2 cut 9.sulfametoxazol+trimetroptim=2 cut 10.amoxicilina+acid clavulanic=1 cut 11.ceftazidim=1 cut 12.meropenem = 1 cut 13.gentamicin 120 = 1cut 14.gentamicin 10 = 2 cut tine loc de comanda scrisa

Număr anunț
DA25760058
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat