Atribuită
Cumpărare directă
1 CAIET DE DESEN BUC 1426 2 DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII,A4,COPERTA 1/1,DIVERSE CULORI BUC 946 3 MINE CREION MECANIC 0.7 MM,12 BUC/SET SET 2849 4 TRUSĂ GEOMETRIE METAL SET 236 5 RIGLĂ TRANSPARENTĂ*30 CM BUC 472 6 ECHER DIN PLASTIC PENTRU DESEN,UN UNGHI DE 90*,LUNGIME 15 CM BUC 480
- Număr anunț
- DA25788554
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.802,71 RON
- Valoare atribuită
- 2.802,71 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.