Atribuită
Cumpărare directă
10 4018977 GRESIE PORT.9498 TRIESTE CREAM 60X60 CUT 48,00 43,09 1.738,08 330,24 20 4018157 PANA PT.FAIANTA 30232 TWO LEVEL (50BUC) PUN 4,00 26,91 90,45 17,19 30 4018170 DISTANTIERE 3MM 30239 TWO LEVEL (50BUC) PUN 4,00 26,50 89,08 16,92 40 5008569 CHIT PRIMUS MULTICOLOR 5 KG B06 AURORA BUC 2,00 43,98 73,92 14,04 50 6009995 ANCORA METALICA FSA 8/65 S 68522 BUC 25,00 3,44 72,27 13,73 60 6000855 TEAVA PATRATA 25X25X1,5 M 6,00 5,33 26,87 5,11 70 5002827 PACH.APLALUX 15L+SALOPETA +AMORSA 4L BUC 4,00 233,00 783,19 148,81 80 5007951 TESA MASCARE 4688 GAFFER 25/50 NEGRU BUC 6,00 35,52 179,09 34,03 90 5015249 OSKAR AQUAMATT EM NEGRU MINIMALIST 5L P BUC 1,00 177,00 148,74 28,26
- Număr anunț
- DA25735478
- Autoritate contractantă
- Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.201,69 RON
- Valoare atribuită
- 3.201,69 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.