Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE VEHICUL -OS INLOC PLACUTA DE FRANA SPATE Piese: -SET PLACUTE FRANA -SAIBA ULEI -FILTRU ULEI -FILTRU AER -FILTRU MOTORINA -FILTRU HABITACLU -ULEI ELF 5W30 1L -ULEI ELF 5W30 5L

Număr anunț
DA25737235
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI CALARASI (CUI 3796985)
Furnizor / câștigător
CONDORUL AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 41815222)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.293,19 RON
Valoare atribuită
1.293,19 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
06.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.293,19 RON

din 1.293,19 RON estimat