Atribuită Cumpărare directă

Se doreste scoaterea din uz a stingatoarelor de incendiu, conform Ordinului MAI nr 138/2015 (pentru casarea stingatoarelor de incendiu) cu urmatoarele operatiuni: -Depresurizare stingator; -Demontare accesorii (manometre, furtunuri, valve); -Golire substanta de stingere -Predare recipienti stingatoare.

Număr anunț
DA25739434
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "V. VOICULESCU" BUZAU (CUI 8550646)
Furnizor / câștigător
EUROLIA ROMTEHNIC SRL (CUI 38202910)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
618,75 RON
Valoare atribuită
618,75 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

618,75 RON

din 618,75 RON estimat