Atribuită Cumpărare directă

vigamox picaturi cod cim termen valabilitate

Număr anunț
DA25737632
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faurei (CUI 4721239)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33662100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,67 RON
Valoare atribuită
257,67 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,67 RON

din 257,67 RON estimat