Atribuită Cumpărare directă

MOTOFERASTRAU STIHL MS 462 SINA 50 CM, ACCESORII MOTOFERASTRAU:SINA 50 CM 1.6 MM - 1 BUC LANT 50 CM 1.6 MM - 2 BUC PILA 5.2MM - 6 BUC ULEI LANT 1L- 10 BUC ULEI AMESTEC 1 L - 10 GENERATOR CURENT AGT 8503 HSB MOTOCOASA EFCO STRAK 3810T MOTOPOMPA APA MURDARA WPT20HKX MOTOCOASA EFCO 8460

Număr anunț
DA25744299
Autoritate contractantă
COMUNA RADASENI (PRIMARIA RADASENI) (CUI 4327545)
Furnizor / câștigător
WOLFCOR-GROUP SRL (CUI 37313775)
Cod CPV
16100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.806,45 RON
Valoare atribuită
16.806,45 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.806,45 RON

din 16.806,45 RON estimat