Atribuită Cumpărare directă

Contract Servicii Internet si Telefonie; pe anul bugetar 2020 (iunie-decembrie - 6 luni); pret pe pachet; initierea tine loc de comanda

Număr anunț
DA25756269
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.314 RON
Valoare atribuită
1.314 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.314 RON

din 1.314 RON estimat