Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - GJ55JUD, numar de identificare: VF1HJD40263646938, autoturism Dacia Duster, cc: 1461cmc, mm: 1933kg, putere:85kw, valabilitate12 luni, de la 17.06.2020-16.06.2021, PA: 857 ron/ASIGURATOR: ALLIANZ - GJ92JUD, numar de identificare: 3JBLPAX16GJ000559, motociclu BOMBARDIER CAN-AM, cc: 976cmc, mm: 713kg, putere:15kw, valabilitate12 luni, de la 10.06.2020-09.06.2021, PA: 322 ron/ASIGURATOR: ALLIANZ - GJ95JUD, numar de identificare: SALLDVBS89A764944, autoutilitara LAND ROVER DEFENDER, cc: 2402cmc, mm: 2550kg, putere:90kw, valabilitate12 luni, de la 06.06.2020-05.06.2021, PA: 606 ron/ASIGURATOR: ALLIANZ - GJ52JUD, numar de identificare: 3JBKKCP15BJ002558, motocvadriciclu BOMBARDIER CAN-AM, cc: 976cmc, mm: 1024kg, putere:15kw, valabilitate12 luni, de la 29.06.2020-28.06.2021, PA: 230 ron/ASIGURATOR: ALLIANZ VALOARE TOTALA: 2.015 LEI
- Număr anunț
- DA25740653
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean Salvamont Gorj (CUI 10111022)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.015 RON
- Valoare atribuită
- 2.015 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.