Atribuită Cumpărare directă

Fisa med adulti 500x0,3: Anexa UPU I 800x0,9: Anexa UPU II 800x0,45: Chestionar COVID 6000x0,18: Proc. Verb. Oper. DDD 200x0,25: Fisa eval. anuala 200x0,25: Foaie obs. Clinica Gen 2000x0,56: Recete simple 2400x0,07: condica de prezenta 10x23.

Număr anunț
DA25764407
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
H-PRINT SRL (CUI 5097142)
Cod CPV
22000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.928 RON
Valoare atribuită
3.928 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.928 RON

din 3.928 RON estimat