Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE: DOSAR CARTON CU SINA 50 0.32 DOSAR CARTON SIMPLU 100 0.27 CALCULATOR 12 DG MILAN 2 38.5 HARTIE COPIATOR A4 120 12 HARTIE COPIATOR A4 DOUBLE A 30 16.5 CAPSATOR RAPESCO FLAT 30 COLI 4 30 PERFORATOR 20 COLI 1 12.5 PERFORATOR 30 COLI 1 23.5 TEXT MARKER STAPLES 5 BUC/SET 3 8.5 DOSAR PVC 250 0.4 FOLII DE PROTECTIE CRISTAL 4 12.5 DOSAR DE INCOPCIAT 1/1 50 0.47 PIX METALIC X20 7 2.1 PIX METAL MINA PARKER 10 1.7 PIX METAL 902 3 1.7 PIX UNICA FOLOSINTA UNIK 10 0.4 PLIC C5 SILICONIC 200 0.15 FLUID CORECTOR 10 1.8 ROLE FAX 5 5.85 PIX AIHAO AH-520 11 0.8 PIX ECADA FRUMUSELU 12 0.5 PIX ECADA GRIPX 6 0.55 PIX AIHO 801 A 47 0.8 DRUM UNIT XEROX WC 3225 1 100 DRUM UNIT LEXMARK E 260 1 150 CARTUS TONER HPCE285 1 80 CARTUS TONER XEROX WC 3225 1 100 KIT WIRELEES A4 TECH TASTATURA+MOUSE 1 80 KIT TASTATURA + MOUSE USB SPACER 1 50 HARTIE COPIATOR A3 2 27 PLIC C5 SILICONIC 100 0.15 PLIC C 6 SILICONIC 200 0.08 PLIC C 4 ALB SILICONIC 50 0.25 PLIC DL SILICONIC 200 0.08 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 10 4.75

Număr anunț
DA25788955
Autoritate contractantă
COMUNA STARCHIOJD (CUI 2843655)
Furnizor / câștigător
NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.304,75 RON
Valoare atribuită
3.304,75 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.304,75 RON

din 3.304,75 RON estimat