Atribuită Cumpărare directă

REPARATII CONFORM DEV. NR. 287 02.06.2020 INLOCUIT FILTRU ULEI INLOCUIT FILTRU AER INLOCUIT FILTRU POLEN INLOCUIT FILTRU COMBUSTIBIL INLOCUIT JOJA ULEI

Număr anunț
DA25762526
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
SPEED SERVICE S.R.L. (CUI 22853858)
Cod CPV
50100000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910,92 RON
Valoare atribuită
910,92 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910,92 RON

din 910,92 RON estimat