Atribuită Cumpărare directă

Oferta pentru autoritati publice locale - actualizare, publicare anunțuri / articole / știri / documente / fotografii pe website-ul institutiei; - realizare Monitor Oficial Local, în concordanță cu ORDONANȚA DE URGENȚĂ nr. 57 din 3 iulie 2019, publicată în Monitorul Oficial, Partea I, nr. 555 din 5 iulie 2019; - actualizare Monitor Oficial Local, conform solicitărilor; - monitorizare permanentă a site-ului prin verificare zilnica a funcționalității site-ului, administrarea bazelor de date și a structurii site-ului ce implică ștergerea sau modificarea lor; - modificarea design-ului site-ului se va face în funcție de noile necesități cu acordul beneficiarului; - arhitectura site-ului va fi scalabilă; - Interfață modernă și personalizată; - pentru toate paginile se va folosi un stil unitar; - se va respecta corectitudinea și siguranța datelor; - accesibilitatea se va realiza atât de pe stații de lucru desktop cât și mobile

Număr anunț
DA25793464
Autoritate contractantă
Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
Furnizor / câștigător
MOVIE VIAŢA CA UN FILM SRL (CUI 34350094)
Cod CPV
72413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat