Atribuită Cumpărare directă

Tavite renale / Tavita renala de unica folosinta din carton , 25 x 14 x 4.5 cm, 700ml

Număr anunț
DA25778124
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.885,45 RON
Valoare atribuită
1.885,45 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.885,45 RON

din 1.885,45 RON estimat