Atribuită Cumpărare directă

Elemente componente Cos de gunoi: Structura metalica din platbanda de 25x3mm; 1 stalp de sustinere din teava rotunda de 48x1,5mm avand lungimea de 1,5m cu capac metalic rabatabil; 20 elemente din lemn de brad: 40 suruburi 6x30 cap torbant (piulita); 1 recipient metalic 50 L Elementele metalice din care este compus Cosul de gunoi sunt vopsite in camp electrostatic, pentru a asigura rezistenta si protectie. Culori disponibile elemente metalice Cos de gunoi: Negru (sau mat); Elementele din lemn de brad din care este compus Cosul de gunoi sunt tratate, vopsite cu 1 strat de impregnant pe baza de apa si lacuite cu 2 straturi de lac pe baza de apa, rezistente impotriva umiditatii si impotriva razelor UV. Culori disponibile elemente din lemn de brad Cos de gunoi: Mahon; Dimensiuni Cos de gunoi: Inaltime: 600mm; Diametru: 400mm; Elementele metalice si elementele din lemn din care este compus Cosul de gunoi pot fi vopsite in orice culoare din paletul RAL iar cosurile de gunoi pentru parcuri sau cosurile de gunoi stradale se pot modifica in functie de preferintele clientului. SOCIETATEA NOASTRĂ NU ESTE PLĂTITOARE DE T.V.A PLATA SE VA FACE PRIN OP TREZORERIE TRANSPORT ESTE GRATUIT ÎN FUNCȚIE DE CANTITATEA DORITA.

Număr anunț
DA25751567
Autoritate contractantă
Comuna Tomesti (CUI 15865574)
Furnizor / câștigător
MIRACONS PANDEXPRES SUD S.R.L. (CUI 42338288)
Cod CPV
34928400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
08.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat