Atribuită
Cumpărare directă
Dispenser prosoape hartie Esenia - pentru Facultatea S.I.M. conform referat nr. 57180/25.05.2020. Dispenserul Esenia pentru prosoape de hartie este un sistem practic si modern, de capacitate mare, care poate fi folosit inclusiv in grupurile sanitare cu trafic intens. Dispenserul are un design functional si practic, ce va fi cu siguranta apreciat de utilizatorii sai. Caracteristici: Dispenser pentru prosoape hartie pliate in V sau ZZ, Dispenserul are un design realizat special pentru a oferi un confort maxim in utilizare, ocupand in acelasi timp cat mai putin spatiu, Capacitate mare. Dispenserul permite incarcarea a 2 pachete de prosoape pliate, Monitorizarea consumului, prin vizorul de nivel situat in partea de jos a dispenserului. Stii exact cand produsul necesita reincarcare, Sistem antivandalism, cu incuietoare si cheie, Montaj facil, prin prinderea in perete cu ajutorul suruburilor Caracteristici tehnice: Material: inox Culoare: gri inox Dimensiuni: 24,5 × 27 × 11 cm Capacitate: 2 pachete prosoape mari Producator: Esenia Garantie: 2 ani Pretul afisat este per bucata.
- Număr anunț
- DA25770511
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 42968300-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.