Atribuită
Cumpărare directă
Furtun Radiator DWC027TT INFERIOR - 1ml, 115.9700lei; Furtun Radiator DWC011TT SUPERIOR - 1ml, 279.8300lei; Colier Oetiker 25-40 - 1bc, 1.4300lei; Colier Oetiker 30-45 - 1bc, 1.6800lei; Apa Distilata 5l - 1bc, 5.0400lei; Antigel G12 Concentrat 5l DriveMax ROSU - 1bc, 53.3600lei; T Spirabel Snt 76 0520076 - 5.20ml, 27.7308lei; Colier Oetiker 70-90 - 2bc, 2.2700lei;
- Număr anunț
- DA25781208
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 606,05 RON
- Valoare atribuită
- 606,05 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.