Atribuită
Cumpărare directă
Oferta pentru achizitia de Materiale sanitare pentru protectie - Halate de unica folosinta Cantitate: 5000 bucati Produsul confectionat de societatea noastră este fabricat din material nețesut tip Spunbond (polipropilenă 100%) cu densitate 25 g/mp, având următoarele caracteristici: - Este hipoalergenic - Este sterilizabil - Prezintă rezistență la întindere și la rupere - Este rezistent la uzură - Este respirabil și hidrofug - Culoare: albastru transparent A se vedea prevederile propunerii tehnice , Declarației de conformitate CE și avizului sanitar pe material transmise in cadrul ofertei. Atasam Formularul de oferta.
- Număr anunț
- DA25767268
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- MOVEOS SRL (CUI 36290967)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.000 RON
- Valoare atribuită
- 27.000 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.