Atribuită Cumpărare directă

inchiriere cilindre compactoare de 3tone, respectiv 12tone cu operator, transportul acestora si compactarea terenurilor

Număr anunț
DA25744078
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Furnizor / câștigător
MOTCAR S.R.L. (CUI 1097816)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.740 RON
Valoare atribuită
34.740 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.740 RON

din 34.740 RON estimat