Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED AOC 24'', Full DVI,HDMI, D-Sub, Negru,e2460Sh Diagonala: 24 inch Tehnologie display: TN Tip rezolutie: Full HD Rezolutie optima: 1920 x 1080 Tip iluminare fundal: LED Aspect imagine: 16:9 Format ecran: Wide Luminozitate: 250 cd/m² Timp de raspuns: 1 ms Unghi maxim vizibilitate orizontala/vertical: 170 / 160 grade Contrast tipic: 1000:1 Contrast dynamic: 20000000:1 Dimensiune punct: 0.276 mm Rata de refresh orizontala: 30 - 83 kHz Rata de refresh vertical: 50 - 76 Hz Numar culori:16.7 milioane Porturi video: 1 x VGA, 1 x DVI, 1 x HDMI

Număr anunț
DA25746034
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32323100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat