Atribuită
Cumpărare directă
1. Pozitia 17 din oferta: Cod: 11706714 Ansell™ Touch N Tuff™ Disposable Nitrile Gloves, Powder-free, marimea S, 100 buc/cutie. 5 cutii Termen de livrare: 3 - 5 saptamani 2. Pozitia 18 din oferta: COD: CPX7.1 ROTIPROTECT® Nitrile evo, fara pudra, Size: M (7–8), 100 buc/cutie. 5 cutii Termen de livrare: 3 - 5 saptamani 3. Pozitia 19 din oferta: Cod: 11726584 Ansell™ Touch N Tuff™ Disposable Nitrile Gloves, Powder-free, marimea L, 100 buc/cutie. 3 cutii Termen de livrare: 3 - 5 saptamani 4. Pozitia 20 din oferta: Cod: 16220262 3M™ Aura™ Particulate Respirator, 9300+Gen3 Series, FFP3, 10 buc/set. 2 seturi Termen de livrare: 10 - 12 saptamani (la sfarsitul lunii August 2020) 5. Pozitia 21 din oferta: Cod: 16594994 General Purpose Protective Disposable Facemask, mod de ambalare: 50 buc/set. 2 seturi Termen de livrare: 3 - 5 saptamani
- Număr anunț
- DA25783958
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 18424000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.285,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.285,44 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.