Atribuită Cumpărare directă

Sonde foley cu Ioni de Argint latex / silicon CH 6 - 20 BUCATI ; CH 8 - 20 BUCATI ; CH 10 - 20 BUCATI ; CH 12 - 20 BUCATI ;

Număr anunț
DA25796023
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
Cod CPV
33141210-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.920 RON
Valoare atribuită
23.920 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.920 RON

din 23.920 RON estimat