Atribuită Cumpărare directă

UAT Victoria solicita urmatoarele produse: 150 plicuri pentru foi A4, 300 plicuri pt foi A5, 300 plic mici, 3 markere negre subtiri, 5 pixuri cu gel negre, 6 corectore(tip pix), pixuri albastre 25 buc.

Număr anunț
DA25760848
Autoritate contractantă
COMUNA VICTORIA (CUI 4540305)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,92 RON
Valoare atribuită
133,92 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,92 RON

din 133,92 RON estimat