Atribuită Cumpărare directă

890 litri benzina si 17035 litri motorina euro diesel. Conditii tehnice: Furnizorul va prezenta o declarație pe propria răspundere cu privire la faptul că carburantul achiziționat de autoritatea contractantă respectă standardele de calitate impuse de legislația în vigoare și asigură funcționarea autovehiculelor la parametrii tehnici impuși de fabricant. Furnizorul își asumă întreaga responsabilitate pentru calitatea produselor ofertate. Alimentarea in statie se va face pe baza cardurilor de credit. Vor fi emise doua carduri de credit gratuit. Furnizorul trebuie sa aibă posibilitatea informării autorităţii contractante asupra consumului exact de carburant indicând: locaţia, data, ora, minutul, tipul de carburant, valoare carburant achiziţionat, subtotal pe card şi total general. Furnizorul va acorda permanent autorității contractante posibilitatea accesării gratuit, on-line, a informaţiilor privind situaţia detaliată a tuturor achiziţiilor efectuate de fiecare autoturism. Orice schimbare de card din iniţiativa furnizorului, înainte de expirarea termenului de valabilitate, va fi efectuată gratuit. Furnizorul are obligaţia de a pune la dispoziţia autoritatii contractante, permanent, o linie telefonică pentru sesizarea pierderii/furtului cardului sau efectuarea de operaţiuni frauduloase. În cazul sesizării unei

Număr anunț
DA25792628
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09132100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.289,65 RON
Valoare atribuită
69.289,65 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.289,65 RON

din 69.289,65 RON estimat