Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE FUNCTIONARE PRIMARIE ID produs Produs Cantitate Unitate 2014317 PACHET 3 CARTUSE OSM. 10 PACK3F+P/KIT002 2,00 BUC 2016174 CARTUS POLIPROPILENA 10" 112/250 5MKM 2,00 BUC 2016172 FILTRU DE RETEA 10" AQUAPHOR GROSS MIDI 2,00 BUC

Număr anunț
DA25779099
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,33 RON
Valoare atribuită
491,33 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,33 RON

din 491,33 RON estimat