Atribuită
Cumpărare directă
1buc Epson WorkForce Pro WF-C869R Black XL Ink Sup(P/N: C13T973100) 1buc Epson WorkForce Pro WF-C869R Cyan XL Ink Suppl(P/N: C13T973200) 1buc Epson WorkForce Pro WF-C869R Magenta XL Ink Sup(P/N: C13T973300) 1buc Epson WorkForce Pro WF-C869R Yellow XL Ink Sup(P/N: C13T973400)
- Număr anunț
- DA25772778
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
- Furnizor / câștigător
- PROMPT SERV COMPUTER SRL (CUI 15234786)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.