Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze urmatoarele produse de curațenie: 1) Monorolă, prosoape de hârtie 2 straturi 100ml, pentru aparat cu derulare centrală = 20role.; 2) Săpun lichid 4 litri, antibacterian = 4buc, 3) Dezinfectant, loțiune pentru mâini 70% alcool, 1L = 10L.; 4) Alcool sanitar 0,5L = 15buc.; 5) Mănuși menaj mărimea S și M = 20per., 6) Mănuși latex mărimea M XL (6-2) = 8seturi
- Număr anunț
- DA25796872
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.385 RON
- Valoare atribuită
- 1.385 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.