Atribuită Cumpărare directă

Prezenta tine loc de comanda. Plata se va face cu ordin de plata la 30 zile de la data receptiei produsului, in contul de trezorerie specificat de furnizor la emiterea facturii. Produsele se vor livra la magazia spitalului, in intervalul orar luni-vineri 08:00-14:00. Transportul este suportat de catre furnizor, fara costuri suplimentare pentru autoritatea contractanta. G DATA Client Security Business GOV Extension (pachet 6buc) - 1BUC Microsoft Office 2019 Professional Plus (pachet 6buc) - 1BUC

Număr anunț
DA25797292
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
RE & H STRONGSOLUTIONS SRL (CUI 32790900)
Cod CPV
48761000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.889 RON
Valoare atribuită
5.889 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.889 RON

din 5.889 RON estimat