Atribuită Cumpărare directă

Tub neon 18W,Cot pe 3/4,Mufa bz 3/4,Niplu redus 1-3/4,Supapa,Racord,Robinet,Niplu,Teu,

Număr anunț
DA25750828
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
ADRILEX IMP.EXP. SRL (CUI 17263010)
Cod CPV
30194810-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520,14 RON
Valoare atribuită
520,14 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520,14 RON

din 520,14 RON estimat