Atribuită Cumpărare directă

Manusi din nitril fara pudra ( 100 buc ) Marimea L= 70 Marimea XL = 30 confirmarea tine loc de comanda scrisa

Număr anunț
DA25752353
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.499 RON
Valoare atribuită
4.499 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.499 RON

din 4.499 RON estimat