Atribuită
Cumpărare directă
Dosar alb plic carton Arhi DOSPLICS BUC 30.00 0.38 0.00 11.40 2 Folii protectie pentru documente A4 40 microni 100/set Noki FOLDOCA4 SET 2.00 5.67 0.00 11.34 3 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki albastru inchis DOSPLINB BUC 50.00 0.37 0.00 18.50 4 Foarfeca 20.5 cm Herlitz HZ8740102 BUC 2.00 5.82 0.00 11.64 5 Capsator 30 coli Stabil Novus negru 020-1287 BUC 2.00 17.62 0.00 35.24 6 Plic C4 GPV gumat, 25 plicuri/set 192022 SET 4.00 4.55 0.00 18.20 7 Sfoara ghem bumbac 100 gr SFOGHB BUC 2.00 2.39 0.00 4.78 8 Hartie copiator A4 Eurobasic 80 g/mp, 500 coli/top HCA4BAS TOP 25.00 11.50 0.00 287.50 9 Perforator master 25 coli albastru Novus 025-0512 BUC 1.00 18.10 0.00 18.10 10 BANDA MARCAT LOCATIE 25X33M ROSU BML2533R BUC 1.00 12.16 0.00 12.16 11 Marker permanent 130 Schneider negru 113001 BUC 5.00 2.16 0.00 10.80 12 Cutie de arhivare 150 mm CUTARH15 BUC 10.00 2.34 0.00 23.40 13 Pix albastru 0.7 mm Seria 1000 Senator SE000601 BUC 10.00 0.58 0.00 5.80 14 Folii laminare 80 microni Fellowes A4 glossy, Enhance 100 coli/top 5306114 TOP 2.00 21.80 0.00 43.60 15 Pix Supergel Pilot 0.7 mm, albastru BLS-G7A BUC 10.00 3.78 0.00 37.80 16 Banda corectoare 4.2 mm x 8 m Scooter Kores 84823 BUC 5.00 4.58 0.00 22.90 17 BANDA 48X66 U LITH/VIBAC ACRYLIC TRANSPARENTA 4866UTR BUC 3.00 2.18 0.00 6.54 18 Banda adeziva transparenta 19 mm x 33 m Centrum 80156 BUC 1.00 0.87 0.00 0.87 19 Lipici solid 36 g fara solvent Herlitz HZ10524098 BUC 60.00 4.11 0.00 246.60
- Număr anunț
- DA25759325
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC PETRE MITROI BILED (CUI 29121841)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 827,17 RON
- Valoare atribuită
- 827,17 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.