Atribuită
Cumpărare directă
Examen medical angajare; - Examen medical de adaptare si reluare a muncii; - Examen oftalmologic; verificare nivel glicemie ; - Identificare a factorilor de risc S.S.M. - Controlul medical periodic ,completarea dosarului medical,a fisei de aptitudine ; - Evaluarea medicala a riscului profesional; - Masurare nivel oxigenare periferica - instructaj privind prevenirea contaminarii cu virusul COVID-19 -Intocmire raortului la finalul verrificarii.
- Număr anunț
- DA25738700
- Autoritate contractantă
- COMUNA JIRLAU - JUDETUL BRAILA (CUI 4874690)
- Furnizor / câștigător
- DOCTOR STANESCU SRL (CUI 24621030)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.