Atribuită
Cumpărare directă
Se vor achizitiona servicii de management pentru proiectul "Reabilitarea, extinderea si dotarea gradinitei Dr. Ion Ratiu". Cerintele autoritatii contractante se regasesc in caietul de sarcini atasat. Oferta dvs. va fi transmisa la adresa de e-mail achizitii@primariaturda.ro. Achizitia directa va fi finalizata ulterior verificarii conformitatii ofertei dvs. cu prevederile caietului de sarcini.
- Număr anunț
- DA25781854
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- GRANT CONSULTING SRL (CUI 21647060)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.196 RON
- Valoare atribuită
- 19.196 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.