Atribuită Cumpărare directă

FILTRU ULEI, SAIBA BUSON, FILTRU AER, FILTRU POLEN, LICHID FRANA, ULEI MOTOR MB 10W40, FILTRU COMBUSTIBIL, EFECTUAT REVIZIE ASSYST, INLOCUIT LICHID FRANA, VERIFICARE FRANE PE STAND

Număr anunț
DA25796962
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.982,29 RON
Valoare atribuită
1.982,29 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.982,29 RON

din 1.982,29 RON estimat