Atribuită
Cumpărare directă
Primaria Municipiului Toplița dorește să repună în funcțiune Sistemul de supraveghere video de pe raza Municipiului. Sistemul de supraveghere este format din 60 de camere de supraveghere, daca sunteti interesati va rugam sa ve deplasati in teren pentru a stabilii defectiunile in urma caruia sa intocmiti un deviz de lucrari, care impreuna cu Autorizatia IGPR valabila si certificatul constatator eliberat de Registrul Comertului sa le depuneti/trasmiteti la secretariatul institutiei.
- Număr anunț
- DA25794844
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TOPLITA (CUI 4245178)
- Furnizor / câștigător
- ATC SYSTEMS SRL (CUI 7998979)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.918,28 RON
- Valoare atribuită
- 81.918,28 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.