Atribuită
Cumpărare directă
Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze pachetull de produse si consumabile reamenajare spatii verzi ce contine 150 bucati fir taietor, 3 bucati spumaa poliuretanica si 2 bucati vopsea Pitura alb polar 4 litri/ bucata, pachetul de produse fiind necesar subscrisei pentru indeplinirea obiectului de activitate si a obligatiilor contractuale.
- Număr anunț
- DA25776074
- Autoritate contractantă
- GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
- Furnizor / câștigător
- ABIS COMIMPREST SRL (CUI 4139649)
- Cod CPV
- 44800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.265 RON
- Valoare atribuită
- 1.265 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.